טיפול במוסך מורשה מול מוסך רגיל

Home/Uncategorized/טיפול במוסך מורשה מול מוסך רגיל

טיפול במוסך מורשה מול מוסך רגיל

 

סוגי מוסכים:
ישנם שני סוגי מוסכים הפועלים במקצועות המכונאות.האחד מוסך מורשה יבואן כלאמר מוסך המורשה לסוג מסוים של רכבים לדוגמה-פורד.מוסך זה יטפל אך ורק ברכבי פורד ולא בשום סוג רכב אחר כדוגמת טויוטה או פולסווגן.

מוסך מורשה, מדוע לבחור?
היתרונות שבטיפול במוסך מורשה רבות ובהן:

המוסך מומחה ומתמקד במספר מצומצם של רכבים ומסוג מסויים, ולכן המומחיות שלו גבוהה, ונהיית גבוהה יותר מכיוון שהוא צובר עוד ועוד ניסיון.מוסכים מורשים נמצאים בקשר עם עמיתים בחו"ל, ויכולים להתייעץ איתם במקרה של תקלות מורכבות ברכב. חלקי החילוף מקוריים המתאימים לרכב ולכן יש סבירות גבוהה שיחזיקו יותר מעמד, וישמרו על הרכב תקין. יש אחריות של עד שנתיים על החלפים. ישנו גם ציוד עדכני ומתאים לסוג הרכבים והמכונאים בעלי ניסיון באיתור וטיפול מקצועי בתקלה, ועברו ועוברים הכשרות תקופתיות על רכבים אלו.

טענות מול מוסכים מורשים:
אחת מהטענות המרכזיות כנגד מוסכים מורשים הוא המחיר, יש טענה ששעת העבודה והחלפים יקרים יותר, ולנהגים רבים זה מהווה שיקול מרכזי, בואו ונבחן טענות אלו:

נכון הוא שבדרך כלל מוסך מורשה יקר יותר, אבל במקרים רבים הוא זול יותר בטווח הארוך, מדוע?

יתרונות שבשימוש בחלפים מקוריים:
מכוון ששימוש בחלפים מקוריים גם מחזיק מעמד זמן רב יותר וכפי שאמרנו בא עם אחריות, אבל גם שומר על הרכב בטווח הרחוק יותר מכוון שהוא מותאם לרכב שלך, ועבר מבחנים קפדניים אצל החברה כדי לבדוק את האמינות שלו, ולכן עם חלק מקורי אתה חוסך כסף מכוון שהוא מחזיק יותר זמן, וגם שומר על הרכב שלך. נקודה נוספת היא שבמקרה ותרצה למכור את רכבך דוח טיפולים שוטף ושימוש בחלפים מקוריים, ישמרו ואף יעלו את ערך רכבך.

הטענה השנייה הנה עלות גבוהה של שעת עבודה, אם בוחנים זאת נראה שבעצם ישנם סיבות טובות לכך:

סיבות ויתרונות לעלות מחיר במוסך מורשה:
המכונאים במוסך מורשה הם מקצועיים ומתמחים בסוגי רכב מסוימים ולכן הם יכולים לאתר ולתקן, תקלות בצורה יעילה ומהירה יותר ממוסך כללי, רמת הטכנולוגיה היום במכוניות עולה ועולה, ודרושים אנשי מקצוע עם ניסיון רב לטיפול במכוניות אלו, הטיפול ישמור על הרכב זמן רב יותר כי הוא טופל בצורה נאותה, ולכן שוב אתה בעצם חוסך כסף רב, בעוד שבמוסך כללי שלא מתמחה ברכבים אלו, התקלה עלולה לחזור על עצמה לאחר זמן קצר.

סיכום:
טיפול רציף וקבוע במוסך מורשה ישמור על רכבך תקין לאורך זמן, ישמור על ערכו, ויתרום לשקט שלך בכל הנוגע לרכבך. לכתבה נוספת בנושא לחץ כאן

By | 2017-06-12T11:13:53+03:00 יוני 12th, 2017|Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

שינוי גודל גופנים